Imprezy Okolicznościowe

Wesela


 

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych pozwala nam ze spokojem, ale i niesłabnącym entuzjazmem zaplanować uroczyste spotkanie podporządkowane Państwa oczekiwaniom, bez względu na to, czy Państwa życzeniem jest kameralna impreza w gronie najbliższej rodziny, czy też huczna weselna feta łączona z poprawinami.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy klimatyzowane sale z widokiem na Park Jordana. Z wielką przyjemnością zorganizujemy dla Państwa przyjęcie weselne od 35 do 180 osób.

Oferujemy :

– specjalne menu weselne (pobierz pdf)

– menu już od 205 zł/os

– pokój dwuosobowy dla Nowożeńców gratis,

– specjalne rabaty na pokoje dla Gości weselnych

– całonocną obsługę kelnerską

– parking, szatnię dla gości

– dekoracja stołów ( białe obrusy, białe świece- stożki, białe serwetki )


Studniówki


 

Nasze dwie przestronne, klimatyzowane sale – Sala Lustrzana oraz Sala Bistro – mogą pomieścić 200 osób każda. W przypadku licznych szkół proponujemy łączny wynajem sal na studniówkę, wówczas jedna może spełniać funkcję sali bankietowej, w której można zjeść posiłek i odpocząć, a druga – dużej platformy tanecznej. Dodatkowo Sala Lustrzana połączona jest ze sceną (10 × 10 m, profesjonalne oświetlenie), idealnie nadającej się do prezentacji programu artystycznego. Na Państwa życzenie udostępniamy również osobną salę restauracyjną dla grona pedagogicznego.

Tym, co wyróżnia naszą ofertę spośród setek innych, jest Lajkonik Krakowski, który po tradycyjnym polonezie, harcując wśród uczestników, uderza przyszłych maturzystów buławą na szczęście. Wybraniec potraktowany takim gestem podobno nie musi już martwić się o wynik egzaminu dojrzałości.
O oprawę muzyczną –aż do wczesnych godzin porannych – dba charyzmatyczny DJ Kuba, którego energia porwie nawet tanecznych malkontentów.
Po balu studniówkowym wszystkich maturzystów zachęcamy do udania się pod pomnik Adama Mickiewicza na Rynku Krakowskim – od naszego lokalu to tylko 15 minut spaceru.

Zawsze przedstawiamy Państwu kilka rozwiązań dotyczących studniówkowego menu, ale też zawsze uwzględniamy życzenia naszych gości i dopasowujemy ofertę do ich oczekiwań. Naszym głównym celem jest bowiem perfekcyjna organizacja balu studniówkowego, który ze wzruszeniem będzie wspominany przez długie lata.

Imprezy rodzinne


 

Spotkania rodzinne: chrzty, komunie, obiady rodzinne

Wyjątkowe wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy i celebracji. Uroczystości rodzinne takiej jak chrzest, Pierwsza Komunia Święta czy dostojne jubileusze zobowiązują do drobiazgowego zaplanowania przyjęcia jedynego w swoim rodzaju. Ze szczególną troskliwością zadbamy o każdy jego detal, począwszy od ustalenia wykwintnego menu, przez wybór odpowiedniej dekoracji stołów, na przygotowaniu słodkich upominków dla gości kończąc. W zależności od liczby uczestników doradzamy wybór odpowiedniej sali na komunię lub chrzciny (Sala Miętowa – do 16 osób, Sala z Widokiem na Sukiennice – do 25 osób, sala restauracji Krakus – do 50 osób; wszystkie sale są klimatyzowane). Młodym mamom zapewniamy gościnne pomieszczenie, w którym będą mogły nakarmić lub przewinąć dziecko.

Oferujemy Państwu kilka zestawów obiadowych opracowanych z myślą o tej szczególnej uroczystości, które mogą być wzbogacone o zimne przekąski lub dodatkowy ciepły posiłek. Zawsze uważnie słuchamy Państwa preferencji i chętnie komponujemy indywidualne menu. Profesjonalna i taktowna obsługa kelnerska zapewni płynny przebieg uroczystego obiadu.

Miłym akcentem kończącym spotkanie może być spacer w pobliskim Parku Jordana, co z pewnością ucieszy młodszych gości.

 


Konferencje


Konferencje, sympozja, kursy, seminaria i inne spotkania o charakterze szkoleniowo-naukowym organizujemy już od dwudziestu lat. Zaufało nam wiele firm, powierzając kompleksową obsługę tego typu spotkań. Dysponujemy czterema salami o różnej liczbie miejsc. Dwie największe, klimatyzowane sale – Sala Lustrzana i Sala Bistro – mogą pomieścić do 250 gości każda i w zależności od potrzeb mogą być podzielone na niezależne sekcje. Dwie mniejsze sale – Sala Miętowa oraz Sala z Widokiem na Sukiennice – są propozycją na spotkania dla mniejszej grupy (do 20 osób).

Zapewniamy zaplecze techniczne, udostępniając projektor multimedialny, ekran, mikrofony bezprzewodowe, tablice typu flipchart, sieć Wi-Fi, istnieje też możliwość rejestracji obrad, jak również skorzystania z kopiarki i faksu. Nad prawidłowym przebiegiem spotkania czuwa specjalista ds. akustyki.

Oprócz profesjonalnej obsługi technicznej proponujemy Państwu pełną obsługę gastronomiczną. W zależności od oczekiwań przygotowujemy przerwy kawowe, lunch, obiady i uroczyste bankiety. W naszej ofercie znajdą Państwo dania zarówno polskie, jak i europejskie. Konferencyjne menu ustalamy indywidualnie.

Jeśli organizator przewiduje konferencję kilkudniową, gościom zapewniamy nocleg w hotelu Polonez, miejsca na parkingu, proponujemy też różne rozwiązania dotyczące spędzenia wolnego czasu, organizując ciekawe wycieczki za Kraków lub kulturalne spotkania w sercu Krakowa.